úterý 7. června 2016

Můj blog a já/ my blog and me

Ahoj, už pár měsíců si říkám, že by bylo vhodné napsat článek vyloženě o mě a o mém blogu aby jste mě trošku více poznali. Ale také si říkám, má to cenu? Pro ty, co mě čtou pravidelně je to super, ale stále je vás málo a proto uvažuji kdy přesně tento článek uveřejním, možná právě teď a  možná třeba jindy... a také možná tento článek bude rozdělený na dvě části, část o blogu a část o mně...

Hi I am so sorry this post is so long and I don´t translate this post to english, if you want , you will use translator on the right side on my page. Thank you. 

 O BLOGU
1. Začneme hezky od začátku, když už jsme na blogu, tak právě jím. Blog mám přibližně dva roky a ze začátku sloužil hlavně pro mé básničky a fotky z cestování, postupně jsem téma blogu rozšířila a básně omezila/odstranila.

2. Blog jsem měla již dříve přibližně kolem 11 let a to od seznamu, na blog jsem přidávala fotky různých hudebních skupin a herců a popisovala je... v té době to byl hrozný hit.

3. Zaměření blogu je různé, převážně se věnuji outfitům, baví mě kombinovat, ale poslední dobou zaostávám v nákupech a tak není pořádně z čeho. I když mám plnou skříň.

4. Dost často mi přijde, že můj blog je zbytečný a trapný a nechce se mi nic psát, nic komentovat, prostě se mu věnovat. Pak na mě přijde múza a začnu se psaním a pak nevím, co dřív přidat.
 Máte to také tak?

5. Chtěla bych více přidávat kosmetické články, ale kosmetiku většinou nakupuji když je potřeba i když toužím po tom a onom...
O MNĚ
6. Jak už někteří víte, je mi 22 a studuji vysokou, vloni díky nedostatku kreditů jsem odešla ze školy a začala od znova s jiným oborem, ve kterém jsem se našla a který mě baví a přijde mi zajímavý + jde hlavně o obor zaměřený na lidi a na pomoc, což je skvělé. Ale jsem ráda i za ten předchozí, díky němu mám náhled na ekonomii a hlavně vím o cestovních ruchu - ráda cestuji.

7. Ještě na gymplu jsem chtěla být astronaut, nebo farmaceutik. Astronaut mě držel od dětství... četla jsem hodně různých encyklopedií a vesmír mě chytl nejvíc. Bohužel ani na jedno povolání bych neuměla matiku/fyziku/ chemii takže tak:D

8. Baví mně strašně moc věcí, dost se přizpůsobím koníčkům ostatních, jen je občas problém s leností/financemi/ zdravím... Takže jsem celkem všestranná.

9. miluji venkovské zábavy, tanec a to kolem,  nesmírně mě to nabíjí,můžu skákat a tancovat až do rána a jen tak se neunavím.

10. Miluji hvězdy a noční oblohu...  nejkrásnější je si v létě lehnout na deku pod hvězdnou oblohu a tiše pozorovat nebe.

11. Jako malá jsem sbírala hrozně moc věcí, známky, pohledy... a doteď když někam jedu, musím mít pohled. 

12. Bojím se pavouků, brouků, ale když se unavím, jsem schopná usnout na trávě a je mi jedno, co po mě leze :)

13. Nesnáším pomluvy a když mi někdo lže a nebo když někdo nekomunikuje, to jsou  věci, které mě fakt hodně mrzí a bolí. 

14. Jsem tak trochu šílenec a někdy jdu do něčeho až moc po hlavě a pak se to většinou po...

15. Snažím se držet si pozitivní přístup, být veselá a obklopovat se věcmi, lidmi, co jsou pozitivní, nejvíc mě nabije sluníčko, když je někdo veselý a nebo když o něco zakopnu a můžu se zasmát sama sobě(to se mi stává často).

16. A poslední věc, k životu potřebuji lásku od lidí, co jsou tu pro mě a já tu můžu být pro ně, proto mám i tetování infinity love. 
My motto, my tatoo, love, infinity love everewhere <3

14 komentářů:

 1. Članok sa mi veľmi páči... Tiež mavam obdobia kedy na blog trochu zabudnem a niekedy zase pišem članky tak Že ich nestiham pridávať

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to máme stejné:) hold někdy není nálada, čas a tak dále...:)
   Děkuji za komentář.

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 3. jeeej,aj mňa dlho zaujímal vesmír a chcela som byť astronaut :D dokonca ma to drží mierne aj teraz, a rada si čítam články o vesmíre :) študovala som aj fyziku,bohužial to nevyšlo :(
  pekný článok :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tak to ti vydrželo déle než mně:) já už bych jim být nechtěla, i když taková cesta do Vesmíru by byla něco úžasného!:) Jinak stane se, že něco nevyjde, třeba to nebylo to pravé.;)
   Děkuji ti.

   Vymazat
 4. Bod č. 4 mi je povědomí, mám to taky tak a někdy se fakt přemáhám abych napsala nějak článek. Pak zase přijde doba kdy mám v hlavě nekonečno nápadů. Rozhodně se držím také bodu 15. to je důležité proto aby byl člověk spokojený. Pěkný článek, to bych taky možná mohla napsat, někdy :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S tím blogem na tom budeme asi všichni podobně, jak tak čtu:)a souhlasím, že pozitivní přístup je dobrý pro spokojenost, jsem ráda, že máš stejný pohled. Určitě článek také napiš, ráda si jej přečtu.:) Děkuji ti za komentář.

   Vymazat
 5. To tetování vypadá moc hezky a je na skvělém místě. Taky jsem jako malá sbírala pohlednice, ale jen koní a doteď, když někam jedu na výlet, tak si musím koupit magnetku na lednici. :-) Lehnout si v létě večer na deku a pozorovat hvězdy je nádherné. Moc pěkný článek a já taky někdy mám útlum, že se mi vůbec nechce psát. Hlavně teď, když je venku krásné počasí. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si právě tetování dala tak aby se dalo v budoucnu/ ve stáří schovat, nemám nic proti velkým tetováním, líbí se mi, ale pak jako starší dáma nechci mít výrazné kérky, proto toto místo a jsem ráda, že se ti můj výběr tetování i místa líbí:).
   Pohlednice koní mám také, ale jenom pár, na to byla specialistka spíš moje mamka :D a stím počasím také souhlasím, ale zase na outfity je to jak dělané.
   Děkuji za komentář.

   Vymazat
 6. great pics :D

  http://alafolie-toinsanity.blogspot.hr/

  OdpovědětVymazat
 7. Ahoj, pozývam ťa na giveaway na blogu mojej sesternice ;) Hrá sa o kozmetiku Mary Kay, tak to nezmeškaj! :)
  http://partofnicol.blogspot.sk/2016/06/mary-kay-giveaway.html

  OdpovědětVymazat