úterý 12. května 2015

crazy pants - outfit 11. 5.

ahojky tak jak se vám vede?  No abych řekla pravdu, tak já na tom nejlépe nejsem... zase mě trápí zdraví - jsem už asi hypochondr :D.Kromě zdraví mě taky tíží fakt, že už zítra kočím s autoškolou a dnes mě čeká moje poslední jízda. Tak snad nebude katastrofální :D. 

Outfit, který uvidíte níže, jsme fotily včera na chatě... snažili jsme se kromě mě zaznamenat krásně rozkvetlé stromy, na fotce uvidíte https://www.blogger.com/blogger.g?blogID=9184179969252573343#editor/target=post;postID=5820725922908108505nejoblíbenější letní kalhoty, které jsem vloni zakoupila v Mister Lady v Regensburku, pro ty kdo slyší o tomto obchodu poprvé: Jedná se o obchod zaměřený oblečením převážně pro mladé lidi. 
jabloń a možná trochu z višně. Na sebe jsem si oblékla moje

Kromě zmiňovaných kalhot mám na sobě černé boty z Newyorkeru, bílou džínovou bundu a černé tílko z Pepca.


English
Hallo guys. How are you? I´m not so fine, because I have problem with my stomach and tomorrow I will end in a driving school.

In my outfit you can see pants from Mister Lady - shop for young people. White denim jacket, black t-shirt from Pepco and black shoes from NewYorker.  

14 komentářů:

 1. Krásne fotky! Ako dopadla autoškola? :)
  Michelle

  OdpovědětVymazat
 2. nice pics!

  http://www.thefashionprincess.it

  OdpovědětVymazat
 3. Krásne fotky :) Na chate musí byť veľmi pekne :)
  GlitterCircus

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. je tam nádherně, ale na mě moc málo lidí :D :)

   Vymazat
 4. Krásné fotky hlavně ta první v trávě :-D .. Velmi se mi líbí kalhoty, bílá bundička a úžasné tílko z těmi krajkami na ramenou.

  OdpovědětVymazat
 5. Hi dear, you have such a lovely blog and great post, did we follow each other already? If not, would you like to follow each other on BLOGLOVIN and INSTAGRAM? if you decided to follow me, PLEASE let me know so I can follow you back.

  My Blog: ‪ http://lovjoice.blogspot.com/ ‬
  Bloglovin: https://www.bloglovin.com/blogs/love-joice-3831938
  Instagram: https://instagram.com/l0vej0ice

  OdpovědětVymazat