čtvrtek 18. června 2015

Džiska v hlavní roli/ denim jacket

Ahoj lidičky, jakpak se dneska máte? Já byla s našima v Brně, dneska byl totiž pro mě den D, den, kdy jsem poprvé dělala oborové přijímačky a  to na výtvarku na pajdáku. 

Po skončení oborovek, kterých jsem se fakt hodně bála, jsme jeli na obídek a za odměnu jsem dostala můj milovaný Caesar salát, byl tak dobrý, že dokonce mi nevadil ani parmezán, který normálně dávám spíš stranou. 

Po obědě jsme vyrazili do města. Poprvé jsem zavítala do Camaieu  a Reserevdu. Abych řekla pravdu, byla jsem těmito obchody mile překvapená, čekala jsem od nich spíše přemrštěné ceny (mamce se takové zdály i tak :D), přitom ceny byly stejné jako například v HM, do které jsem také namrkla.

 Náš "výlet" jsme završili návštěvou KFC, kde jsme si dali nekonečný kelímek. To víte, po nákupech v krku vyhaslo. :)

Z naši cesty jsem si odvezla poměrně dobrou náladu a hlavně nové hadříky, které uvidíte brzy v NEWIN. 

Jinak k outfitu: mám na sobě novou denim bundičku (džisku), černé kalhoty, které jsem zvolila, protože se ke zkouškám hodí, černé tričko s ozdobou na ramenech (bohužel nejde vidět) a doplnila jsem to kytičkovaným šátkem, kterým mám z jarmarku a moji nejoblíbenější kabelkou, kterou mám s NewYorkeru. English
Hi guys, How are you today? I´m at Brno, because today is for me very important, I do Special tests for Art Education at Masaryk University.
After completion of the tests we have lunch and I have my favorite Caesar salat.
The next is shopping, I go to Camaieu and Reserved (my first experience with these shops). And I´m pleasantly surprised, because the prices are great, not so expensive.
After shopping we go to KFC and we order drink. Because we have a big thirst.
This day is very super. I have good mood and I´m satisfied from new clothes. :)

Outfit: I have my new denim jacket, black jeans (it´s good for exam and so on), black t-shirt, flowers scarf from fair and my lovely handbag from NewYorke and leather shoes.


Handbag: NewYorker; Jeans: Takkofashion, T-shirt: C&A, scarf: fair

8 komentářů: