středa 17. srpna 2016

1. Video HAUL

V posledním článku jsem slibovala, že během dneška přidám ještě video Haul, kde budou spíše popsané věci a kosmetika, oproti tomu předchozímu článku, kde je popsaný náš výlet do Olympie.

Nepovažuji se za řádného vloggera či youtubera, přijdu si přirozeněji v blogovém světě, ve světě článků a fotek, ale někdy mám sama raději, když youtuber má zároveň blog a já si můžu podle nálady vybrat jestli si článek přečtu, nebo se podívám na video.
Nejraději se na youtube kanálech dívám na vlogy z různých cest a na Hauly, ty můžu sledovat od rána do večera, proto jsem se rozhodla, že zkusím postupně přidávat vlogy a Hauly. Nemám profi foťák či kameru, takže kvalitu nečekejte super prvotřídní a zároveň nejsem vyloženě komik ani sebevědomej člověk, který něco řekne a neláme si s tím hlavu, dost nad tím, co řeknu přemýšlím a upřimně moje začátky byly, že jsem se sama vyloženě smála mým výkonům a nemohla se vidět na videu. Každopádně jsem pořád v začátcích a budu se snažit postupně aspoň svoji řeč zlepšovat, nervozitu zmírňovat. Kvalitu bohužel zatím neovlivním. Doufám, že se vám mé video bude líbit, pokud ano budu ráda za like či odběr, připomínky beru v úvahu, ale že tamto a ono neudělám v dalším videu zaručit nemůžu.:) 
 Hi, in the last post I write about my new clothes and about trip to shopping park. In this video are the same things, but I talk about them and about cosmetics products.PS: Mimo jiné na youtube se dívám u  youtuberů na různá videa ;) a nejradši mám Shopaholic Nicol.
 PS:On youtube I like czech youtuber Shopaholic Nicol.

Můj kanál/ my channel on youtube:somethingbykatep

14 komentářů:

 1. pekne videjko, ale urob nieco s tou trasucou kamerou :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc i za postřeh, u dalšího videa už se to tolik netřese:)

   Vymazat
 2. Zaujímavé video, ja sa na točenie príliš necítim :) Je pre mňa prirodzenejšie písať :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro mě právě také, ale aspoň takhle trošku to zkouším:) Jinak děkuji za komentář:)

   Vymazat
 3. Ja tiež rada pozerám hauly a vlogy, no Shopaholic Nicol nemám až tak rada. Skôr TChic alebo Hanny Brokolice :)
  Caroline ~ Giveaway

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ani jednu neznám, ale zkusím si je pustit:) děkuji za typy:)

   Vymazat