středa 8. srpna 2018

Co jsem si přivezla z dovolené/ What I took from holiday.

Vítám vás u nového článku a možná i pro věrný sledující u nového videa. Dnes bych vám ráda ukázala pár kousků, které jsem si přivezla z dovolené v Itálii
Bylo teplo a nákupy nás moc nelákaly, nebyla chuť, nebyl čas, nebyly zbytečné peníze na útraty navíc, nicméně jsme se před cestou zpět zastavili do supermarketu pro italské pochoutky
Na doporučení přítele jsem rodině přivezla z Itálie a tak trochu i sobě na košt italské salámy a sýry, které v Itálii jsou vynikající. Vůbec jsem neměla ponětí, co za sýry beru, ale chuťově prý špatné nejsou - zatím jsem nezkoušela

Hi I welcome you at new article and for my loyalty followers I have also my new video. Today I want show you a few things which I took from our holiday in Italy.
It was hot weather ant we did not want to go to shopping, because it was no time, we had not a lot of money, so we went only to supermarket for Italian delicacies.
My boyfriend recommended to me cheeses and salamis. So I bought it for my family and maybe also for me. 

Sestře jsem v Itálii vzala Pringles. Nebyla jsem si jistá jestli je už jedla, či nikoliv, ale u nás jsem je ještě nikdy neviděla a říkala jsem si, že ji budou určitě chutnat. Ochutnala jsem a musím říct, že víc bramborové chipsy jsem v životě nejedla. :) 
Já si vzala pro sebe Aperol, protože flaška tohoto nápoje vyšla něco kolem 180 korun. Italové pili Aperol ve velkém a to od rána do večera. 

I bought for my sister Pringles. I did not sure If she ate this, but she likes potato chips. So i tried it and I bought it. I think that in our republic we have not Pringles. 
For me I bought Aperol, because the price was cheaper than ours. Italian people drink this drink from morning to evening.
Všude kolem nás byly písečné pláže a na nich spousta mušlí, abych měla památku, přivezla jsem si tři, které se mi nejvíce líbily.:) 
Dále jsem si přivezla jako vzpomínku plánek s městem, kde jsme byly a na chuť jsem si koupila limču, která se prodávala téměř v každém baru. Chutná podobně jako Sprite. 

We were on place where was sand beach and on beach were many shells so I took three.
I bought for me plan of city and soda which was in every bar. 


Už jste byli na dovolené? A kde? 
Was you on holiday? And where?

15 komentářů:

 1. Ten Aperol je teraz dosť v kurze! Ešte nikdy som ho ale neochutnala :D

  Lumi z Recenzie-Kozmetiky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zkus ho, ale pokud nemáš ráda hořké, moc ti chutnat nebude, přítel ho ani nedopil:D

   Vymazat
 2. Pringles: 1) I když se tváří jako bramborové lupínky, kolem brambor maximálně projely na běžícím páse. 2) Základní surovinou pro jejich výrobu je kaše z rýže, pšenice, kukuřice a bramborových vloček.

  OdpovědětVymazat
 3. Aperol je nejlepší! V létě je to přímo věc, kterou člověk potřebuje! :)

  Gabux

  OdpovědětVymazat
 4. Já z Itálie vždycky taky vezla jídlo :D a nějaký ten suvenýr k tomu :)
  MyGoldenMind

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. suvenýry jako takové jsme bohužel nepřivezly, ale tak alespoň to jídlo :)

   Vymazat
 5. Ty sýry i Pringles bych taky ráda ochutnala.
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bylo to moc dobré.:) Myslím, že Pringles někdy ochutnáš a italské sýry také;)

   Vymazat