neděle 17. dubna 2016

Sport outfit

Včera jsem byla na chalupě, kolem je krásná krajina, lesy, louky, pole a také veliký rybník u kterého jsem se nechala vyfotit. Na chatu po většinu času jezdím ve sportovním oblečení, je to pohodlné a hlavně vhodné pro sportovní aktivity. Včera jsem si sebou přivezla švihadlo a já blbec, která hledání švihadla nechala na poslední chvíli, jsem si ho vzala tak krátký, že při téměř každém skoku mě to švihlo do hlavy :-D jo jo pěkně jsem funěla, když jsem se snažila naskákat aspoň něco. 
Protože jsme jeli na chatu v podvečer a nebylo nejtepleji vzala jsem si dlouhé nanobodix legíny, hodně staré, ale pro mě stálé milované tričko adidas, mikinu nanobodix a tenisky reebok. Brýle, které mám jsou z Maďarska a už se tady také objevily.

Yesterday I was in countryside where my grandparents have cottage. There are forest, fields and also big fish pond, where my mom took a photos of me and my sport outfit. I always wear to nature sport clothes, because it is comfortable and good for sport.Sweather: Nanospol; leggins: Nanospol; Adidas t-shirt: Hervis; Reebok shoes: Hervis; sunglasses: Interspar in Hungary

Jezdíte rádi do přírody? Co si oblékáte vy?
Do you like go to countryside? What do you wear? 

6 komentářů: