pátek 20. ledna 2017

What I got for Christmas part 1.

Od Vánoc jsou to již tři týdny a já stále nepřidala svoje dárky, ne že by na tom tolik záleželo, ale i já bych se ráda tak trochu pochlubila, tím co jsem dostala.
Protože jsem dárků dostala opravdu požehnaně a úplně ze všech mám radost, rozhodla jsem se vám je ukázat na dvě části. V první - této části bych se zaměřila na kosmetiku.

It´s three week from Christmas and I want to show you my presents. I got many amazing presents and I decide to show them. In the first part I show you cosmetics and in other part, in other post I show you clothes and so on.. 

 Paletku rozjasňovačů jsem dostala od sestry, konturku od Trend it up jsem si pořídila sama a úžasně doplňuje matnou rtěnku v odstínu 480, kterou jste mohli vidět zde. Rtěnku od Makeup revolution jsem si koupila dodatečně a to samé platí o štětci. BTW. ten štětec je strááášně moc příjemný na tváři a je z Rosmana, stál asi 32 korun. A málem bych zapomněla na paletku očních stínů, kterou jste mohli vidět již v jednom z předešlých článků ZDE.

Pallete of highliGHters I got by my sister, pen for lips is by Trend it up and it is good with matte lipstick 480 by Trend it up (post here). Lipstick by Makeup revoluiton and brush for makeup I bought after Christmas. About eyeshadows pallete by Makeup Revolution you can read HERE.


Trojce kuliček z leva od dědy, od našich a od ségry, tu z M&S jsem si také vybrala sama.
Antiperspirants. First (Fa) is by my grandfather, the second is by me and the third is by my sister.
Beyonce a Naomi jsem si vybrala také sama. A z posledního parfému, který nádherně voněl a dostala jsem ho od babičky, už zbyl jen obal, protože jsem ho stihla rozbít v posilce. PARÁDA! Parfém byl zakoupen v Polsku.
Beyonce, Naomi by me and the third is only package, because I broke up this yesterday. It was amazing perfume from Poland which I got by my grandmother.
Tyto dva dárky jsem dostala od kamarádky, s kterou jsme se domluvily, že si uděláme vzájemně radost. Pěna do koupele s vůní čokolády je z Avonu a ta bílá koule je svíčka a z Nanu nana.
These two presents I got by friend. The first is  bath foam from Avon and the second is candle from Nanu nana.
Na doporučení spolužačky jsem si zakoupila šampón na růst vlasů z YR. Gliss kur šampon mám, tak jsem potřebovala i balzám. Prostě můj miláček. A poslední jako překvápko od našich.
 Není co dodat, prostě absolutně miluji sladké kokosové, čokoládové vůně a na Palmolive jsem četla kladné recenze.
I love coconut and chocolate shower gels. And about Palmolive I read good rewievs. 
 Garnier je moje oblíbená značka a i tyto dva produkty jsou moji oblíbenci, pořád a dokola <3
Garnier is my favorite cosmetics brand and these products are also my favourite.
 Oba výrobky jsem si pořídila sama pod stromek od našich, Kokosák byl v super akci, navíc malej se mi zkazil (jde to vůbec???) a  Ziaju jsem používala již dříve, takže takový comeback
Dove mám úplně poprvé a potěšila mě s ním babička. 
Dove I have at first time and this package I got by my grandma.
Od dědy jsem dostala Syoss v tomto balení (omlouvám se, balení nešlo lépe vyfotit).
Syoss I got by my grandpa.
A tohle pero jsem dostala od ségry, již v loni mi koupila od jiné značky a byla jsem s ním moc spokojená.
This is by my sister.
Prvoplánově jsem chtěla natočit video a později přidat i fotky a video, aby jste měli na výběr, bohužel jsem foťák stále nepořídila, a tak jsem se rozhodla to pro vás nejdříve nafotit a později, snad již brzy, dotočit video, kde se více o věcech rozpovídám.

Co jste dostali vy? Máme něco stejné, nebo podobné? Máte zájem o recenzi na nějaký produkt?
What did you get for Christmas? Have you some presents similar?

18 komentářů:

 1. Nice selection of pictures and tips, thank you!
  Love your post, great content!
  Please check my last post blog on MissGrey.ro
  https://missgrey.ro/blog/despre-rochii/rochii-de-ocazie-scurte-si-midi-povestea-detaliilor-care-fac-diferenta/

  OdpovědětVymazat
 2. Skvělé dárky jsi dostala. :)

  OdpovědětVymazat
 3. toľko kozmetiky :) mňa by zaujímala recenzia na Syoss sadu :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ačkoliv jsem neodepisovala, komentáře jsem přečtla a už od víkendu zkouším Syoss;) takže článek v budoucnu bych měla vydat.:)

   Vymazat
 4. Krásné věci jsi dostala. Taky by mě zajímala recenze na kosmetiku Syoss, protože já osobně s touhle značkou nemám dobré zkušenosti.
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já ji nikdy kompletně nezkoušela, vždy jen kondicionér a s ním jsem byla spokojená, šampón a lak mám poprvé.:) ale už od víkendu testuji šampon a kondicionér zároveň aby byla recenze. Jen nevím, jestli se vrhnu i na lak, ty moc nepoužívám, takže to bude překvápko.

   Vymazat
 5. Wow you sure where spoilt for Christmas! I didn't get nearly as much as you did hehehe

  Sxx
  www.daringcoco.com

  OdpovědětVymazat
 6. Řádná zásoba kosmetiky :) Paletku od Make-up Revolution mám, hodně ráda ji používám :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to teda:) Já ji také moc ráda používám, je to takové moje zlatíčko teď:)

   Vymazat
 7. krása :) tá pena do kúpeľa s vôňou čokolády to musí byť super :) a aj ten parfém naomi

  OdpovědětVymazat
 8. Všechny dárky se ti určitě hodí. Pěkné věci. Pěny od Avonu v kulatém obalu mám také. Já jsem také dostala kosmetiku, protože tím nikdo nic nezkazí. Já dostala věci od Bione, Manufaktury, Tetesept, Astrid, však na blogu je článek :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hodí:) je to úplně super zásoba, navíc jsem aspoň nahradila staré produkty, které došly za nové. Pěny i ostatní dárky jsem u tebe na blogu postřehla, myslím, že jsem i komentovala, ale nejsem si jistá, teď jak jsou zkoušky moc nestíhám.

   Vymazat