pátek 13. července 2018

Šaty Gejša/ dress Geisha

Vzpomínáte si na poslední Haul s úlovky ze sekáče Genesis? Pokud ano, pak si zajisté pamatujete šaty, které mi připomínají svým motivem film Gejša...
Šaty jsou ze skvělého elastického materiálu, horní část je obepnutá a postupně se rozšiřuje do volné sukně. Jsou příjemné na těle, nikde nekoušou, líbí se mi potisk, délka, která není příliš krátká a výstřih, který prsa zvýrazní, ale není příliš vyzývavý. 
Plusem na šatech je samozřejmě i jejich cena, která byla pouhých 39 korun. Bohužel šaty mají jedno malinkaté mínus, v těch největších vedrech by v nich asi člověk padl... 

Do you remember for last Haul with the catches from second hand Genesis? If so, then you can remember on this dress which reminds me of the film Geisha ...
The dress is made of great elastic material, the upper part is on body shape and it is gradually spreads into a loose skirt. They are nice on the body, anywhere, I like motif, a length that is not too short, and a neckline that highlights the breasts, but is not too alluring.
The plus of the dress is of course their price, which was only 39 crowns. Unfortunately, the dresses have one small minus, it is not suitable for  the hottest weather.
Dress: Genesis, pantofel: CCC, hadbag: Wish, sunglasses: Zaful, earrings: Wish

K šatům jsem zvolila malinkatou kabelku se zlatým řetízkem v černé barvě s květinami, kterou teprve uvidíte v haulu z Wishe. Musím říct, že za tu cenu, kterou jsem kabelku koupila (pohybovala se kolem 100 korun) je skvělá a mám ji moc ráda. :) 

I chose a small handbag with a gold chain in black with flowers that you will see in the video from WISH. I have to say that for the price I bought the handbag (about 100 crowns) it is great and I like it very much. :)
Šaty jsem dále doplnila stříbrnými sandály. Nevadí mi míchat barvy kovu dohromady a navíc nosím stále na krku stříbrný řetízek s měsícem, ke kterému se tyto sandály hodí, plus sandály evokují léto. Říkám sandále? Mám na mysli pantofle... sandále to byly, dokud se řemínky neutrhaly... A k sandálům se mimo jiné hodí i brýle, které teď nosím docela často... UV filtr nula nula nic, ale ten pocit, že mám brýle a sluší mi, je docela fajn... nicméně plánuji si koupit nějaké pořádné s kvalitní ochranou. 


I added silver sandals. I like mixinf of the colors of the metals together and I still wear a silver chain with a moon the sandals fit with this necklace, plus sandals evoking the summer. Do I say sandals? I mean slippers ... strips on sandals was very bad. And the sandals also fit with the glasses I wear quite often ... UV filter zero zero nothing, but I have feeling that I have glasses and it suits me, it's pretty good ... but I plan to buy some good with good protection.
Za fotky moc děkuji mé mamce, která se po dlouhé době odhodlala mě nafotit. No musí trénovat na promoce :D! 

I thank to my mum for photos, she takes photos of me after long time. She has to train for photo shooting my graduation ceremony.
Že se vám líbí šaty mi už některé z vás psaly v posledním článku, líbí se vám i na mně? 

Some of you wrote me that you like this dress, so do you like this dress on me? :) 

30 komentářů:

 1. Ano, líbí. Moc ti to v nich sluší, hezky poskládaný outfit. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 2. Šaty vypadají skvěle a na ten nákup z wishe se moc těším :)

  OdpovědětVymazat
 3. Love this pretty summery outfit. It's perfect for any day. The dress is beautiful!
  I just followed your lovely blog. Hope you follow back and let's keep in touch.

  www.fashionradi.com

  OdpovědětVymazat
 4. Wonderful dress, u look really perfect!

  OdpovědětVymazat
 5. Great post! I'm following you now and I hope that you'll follow me to.
  xo

  https://ccaammblog.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 6. Such a lovely dress

  marliafransiska.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 7. Love the floral print you look gorgeous babe xoxo Cris
  https://photosbycris.blogspot.com/2018/07/glamour-in-park.html

  OdpovědětVymazat
 8. 39 korún čožeee?? Wau, perfektný úlovok! Pristanú ti :)

  Lumi z Recenzie-Kozmetiky

  OdpovědětVymazat
 9. Rozhodně bych neřekla, že jsou ze sekáče a za pouhých 39 Kč :-) paráda!!

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
 10. Za tú cenu je to podľa mňa fájn :) Veľmi sa mi páči kabelka a sandálky, CCC má super výber!

  FRENCHSTYLE

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To má, akorát u těch sandálků si člověk musí dávat pozor na ty pásky.

   Vymazat
 11. Šaty na tebe vyzerajú veľmi pekne, do budúcna však odporúčam podprsenku bez ramienok :))
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za doporučení, bohužel si nemohu dovolit podprsenku bez ramínek. :) Nemám žádnou a abych sehnala nějakou dobře držící v mé velikosti, musela bych hodně investovat a možná navštívit i speciální butik s prádlem... zkoušela jsem samodržící, ale ta v tomhle případě nejde.

   Vymazat
 12. Krásné šatičky! za tu cenu na léto paráda! :)
  MyGoldenMind

  OdpovědětVymazat