středa 21. ledna 2015

ZDRAVÁ STRAVA2 / healthy food 2

Druhým dnešním postem je pokračování postu se zdravým jídlem, který můžete najít ZDE. Ano pořád jsem závislá na istagramu a ano pořád přidávám jídlo (nejčastější příspěvky, krom toho, co se učím :D). Tentokrát přidávám pouze tři zdravá jídla, pořád se snažím něco shodit, ale není čas během učení si chystat pochoutky... :)

English:
Hi next today post is about instafood. Yes I´m still dependent on istagram and I still add healthy food (and study materials :D ). So today I add three foods. 


1.VEČEŘE - salát, cherry rajčátka, plísňový sýr Camembert, paprika, olivový olej

2.Dinner - salat, cherry tomatoes, blue cheese Camembert, paper, olive oil2.SVAČINA: nízkotučný bílý jogurt, jablko, mandarinka, plátky mandlí

2.Snack - low-fat white yoghurt, one small apple, mandarin, sliced almonds 3.VEČEŘE - těstoviny, majonéza, salát, cherry rajčata, paprika, okurka, libový kuřecí salám, trocha plesnivého sýra, vícezrná houska

3.Dinner - pasta, mayonnaise, salat, cherry tomatoes, cucumber, pepper (paprika), chicken salami, blue cheese - Camembert, roll.

4 komentáře:

 1. Vyzerá to veľmi chutne :) Kiež by som sa tiež viac starala o svoju stravu ako ty, a nie len zašmátrala v chladničke. Ale ten snack určite skúsim, lebo vyzerá super a celkom jednoducho na prípravu :)

  http://katherines-glitter-circus.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se zase tolik taky nestarám, nedá se to pokaždé, ale není to těžké, tak zkus! ;) Hlavně je to moc dobré :))
   A díky za komentář ;)

   Vymazat
 2. after Christmas' holidays I'm trying to eat morehealthy food.
  xxx
  mari
  www.ilovegreeninspiration.com

  OdpovědětVymazat