úterý 19. června 2018

Oslava Zafulu/ ZF Anniversary

Ahoj, ačkoliv jsem vám již o Zafulu psala, dovolte mi nyní abych vám ho opět představila. Zaful je internetový eshop se spoustou různého, poměrně kvalitního zboží. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že kvalita se odráží od ceny
Zaful nabízí poštovné zdarma po celém světě, nákupy již od 5,99 dolarů a kupóny až do 40 dolarů, to vše je při příležitosti oslavy čtvrtého výročí Zafulu

Hi I wrote you about Zaful, but please let me introduce this eshop again. Zaful is online e-shop with many things. The quality of things is great and when you buy more expensive things the quality is better and better. It is my experience. 
Zaful offer free shipping worldwide, shop from $5,99, coupon up to $40 dollars and so on, because on Zaful is 4th Anniversary Carnival (Jun. 18th to 20th)
If you are interested you can check YouTube Celebrities on Zaful Anniversary. 


Pokud by jste si na Zafulu něco objednaly a došlo by k problémům s vrácením zboží, či peněz, může vám pomoci video, kde je vše docela dobře vysvětlené. 

If you had problem with payment or with things, you don´t worries, there is super video from Zaful: Zaful Unconditional Refund with Quality, Non-received, Size Issue within 24 Hours: 

Pokud vás nabídka Zafulu nadchla a chtěly by jste tohoto výročí využít mám tu pro vás slevové kódy, který mi Zaful na základě spolupráce poslal . Mimochodem, můžete každý kupón využít maximálně 3x. 

If you like anniversary of Zaful, you can use these discounts codes by Zaful, which I got for you. By the way each customer can only use each coupon for three times.

Use code " ZFAnniversary " for all order with over 25USD save 3USD 

Use code"ZFAnniversary"  for all order with over 50USD save 6USD

Use code " ZFAnniversary" for all order with over 100USD save 12USD 

8 komentářů: