středa 21. července 2021

Svěží a krásná/ Fresh and beautiful/ Frisch und schön ELNINO


Chystáte se na letní dovolenou, na večerní drinčík  v baru, či romantickou procházku? Chcete vypadat krásně, neplácat na sebe tuny makeupu a přeci jen dodat pokožce a líčení šmrnc? Pak dnešní článek bude ideálním tipem pro vás. Protože právě dnes vám chci představit několik žhavých kosmetických kousků, které jsem si na léto oblíbila. 

Are you going on a summer vacation, an evening drink in a bar, or a romantic walk? Do you want to look beautiful, not apply tons of makeup and still add and still be sexy or chic? Then today's article will be the perfect tip for you. Because today I want to introduce you to some hot cosmetic pieces that I liked for the summer. 

Machen Sie einen Sommerurlaub, einen abendlichen Drink in einer Bar oder einen romantischen Spaziergang? Willst du schön aussehen, nicht tonnenweise Make-up auftragen und trotzdem sexy oder schick sein? Dann ist der heutige Artikel der perfekte Tipp für Sie. Denn heute möchte ich euch ein paar heiße Kosmetikstücke vorstellen, die mir für den Sommer gefallen haben.

Začněme postupně sjednocením pleti. V létě méně častěji vyhledávám makeup, raději sahám po tónovacích krémech s UV faktorem, který nejen pleť sjednotí, ale dodá vaší pokožce hydrataci a ochranu před sluníčkem. Osiris CC krém mi naprosto vyhovuje. V tomto případě cena skutečně odpovídá kvalitě. Nejedná se o profi kosmetiku, ale udělá co má. Nicméně pro mě by byl vhodnější tmavší odstín :) Momentálně (v době psaní článku) je na krém sleva.

Let's start by gradually unifying the skin. In the summer, I look for makeup less often, I prefer to reach for toning creams with a UV factor, which not only unites the skin, but also gives your skin hydration and protection from the sun. Osiris CC cream suits me perfectly. In this case, the price really corresponds to the quality. He is not a professional cosmetics, but it s good. However, a darker shade would be more suitable for me :) Currently (at the time of writing this article) there is a discount on the cream.

Beginnen wir mit der schrittweisen Vereinheitlichung der Haut. Im Sommer suche ich seltener nach Make-up, greife lieber zu tonisierenden Cremes mit UV-Faktor, die nicht nur die Haut eint, sondern deiner Haut auch Feuchtigkeit und Schutz vor der Sonne spenden. Osiris CC-Creme passt perfekt zu mir. In diesem Fall entspricht der Preis wirklich der Qualität. Es ist kein professioneller Kosmetiker, aber es ist gut. Für mich wäre allerdings ein dunklerer Farbton besser geeignet :) Aktuell (zum Zeitpunkt des Verfassens dieses Artikels) gibt es einen Rabatt auf die Creme.

Vyživující olej od Gabriella Salvete dodá vaším rtům potřebnou hydrataci na slunci, či po opalování. Navíc dodá lesk a příjemný pocit. Na výběr je ze tří odstínů zlatá, růžová a hnědá. Zlatá je ideální v odlesku na slunci. 

Nourishing oil from Gabriella Salvete will provide your lips with the necessary hydration in the sun or after sunbathing. In addition, it adds shine and a pleasant feeling. You can choose from three shades of gold, pink and brown. Gold is ideal on the sun.

Das pflegende Öl von Gabriella Salvete versorgt Ihre Lippen in der Sonne oder nach dem Sonnenbad mit der nötigen Feuchtigkeit. Darüber hinaus verleiht es Glanz und ein angenehmes Gefühl. Sie können aus drei Schattierungen von Gold, Rosa und Braun wählen. Gold ist ideal für die Sonne.

Must have kouskem pro léto je pro mě kosmetika, která vydrží. Už jsem vyzkoušela řadu řasenek, které by měly držet. Nicméně žádná vodu nezvládla. Řasenka X Fiber od L´oreal je dvoufázová a po nanesení nelze smýt a to můžete být ve vodě hodiny. Při odličování je nutné použít odličovací olej, jinak ji z očí nedostanete. Musím říct, že jsem s touto vychytávkou naprosto spokojená! 

Must have piece for summer is a cosmetic that will last for me. I've already tried a number of mascaras that should have lasting effect. X Fiber mascara from L´oreal is two-phase and cannot be washed after application and you can be in the water for hours. When removing make-up, it is necessary to use make-up oil, otherwise you will not get it out of your eyes. I must say that I am completely satisfied with this.

Must-have-Piece für den Sommer ist eine Kosmetik, die für mich hält. Ich habe schon einige Mascaras ausprobiert, die nachhaltig wirken sollen. X Fibre Mascara von L´oreal ist zweiphasig und kann nach dem Auftragen nicht gewaschen werden und Sie können stundenlang im Wasser bleiben. Beim Abschminken ist es notwendig, Make-up-Öl zu verwenden, sonst bekommen Sie es nicht aus den Augen. Ich muss sagen, dass ich damit rundum zufrieden bin.

Poslední duo bylo pro mě překvapením. Nikdy jsem neměla možnost poznat kosmetiku od Victoria Secret a nyní mám dokonce duo letní vůně a tělového mléka. Pokud máte raději sladší vůně, jdete večer na rande, díváte se s vaším milým na západ slunce a chcete být doslova k nakousnutí, určitě zaměřte pozornost na tuto kombinaci. 

Popisek z Elnino: Victoria Secret Amber Romance skrývající směs černých třešní, cukru, aloe vera, heřmánku, vanilky a santalového dřeva je velmi lákavou, příjemnou, harmonickou vůní.
 
The last duo was a surprise to me. I have never had the opportunity to get to know the cosmetics from Victoria Secret and now I even have a duo of summer scent with body lotion. If you prefer a sweeter scent, go on a date in the evening, watch the sunset with your loved one and want to be literally delicious, be sure to pay attention to this combination.

Description by Elnino: Victoria Secret Amber Romance hiding a mixture of black cherries, sugar, aloe vera, chamomile, vanilla and sandalwood is a very tempting, pleasant, harmonious scent. 
 
Das letzte Duo war eine Überraschung für mich. Ich hatte noch nie die Gelegenheit, die Kosmetik von Victoria Secret kennenzulernen und jetzt habe ich sogar ein Duo aus Sommerduft mit Bodylotion. Wenn Sie einen süßeren Duft bevorzugen, abends auf ein Date gehen, mit Ihrem Liebsten den Sonnenuntergang beobachten und buchstäblich lecker sein möchten, achten Sie unbedingt auf diese Kombination.

Beschreibung von Elnino: Victoria Secret Amber Romance verbirgt eine Mischung aus schwarzen Kirschen, Zucker, Aloe Vera, Kamille, Vanille und Sandelholz ist ein sehr verführerischer, angenehmer, harmonischer Duft.

Jakou kosmetiku, či vůni preferujete na léto vy? Máte nějaké tipy?... Děkuji ELNINO. 
 
What cosmetics or fragrance do you prefer for the summer? Do you have any tips? ... Thank you ELNINO.

Welche Kosmetik oder Duft bevorzugen Sie für den Sommer? Haben Sie Tipps? ... Danke ELNINO.

13 komentářů:

 1. Nice beauty products! Thanks for sharing!

  OdpovědětVymazat
 2. Do práce tu, co používám celý rok, jen krém jsem vyměnila za hydratační. A na dovolené většinou jen ten krém, jinak se moc nemaluju (za chalupě nebo někde v lese to není zrovna třeba)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To chápu, v lese také makeup nevyhledávám :) Je to zbytečné a pokožka krásně dýchá.

   Vymazat
 3. Vune mam radši v létě určitě svěží, ovocné a květinové. Co se tyče make-upu, používám bud Cc cream a nebo makeup od Bourjois, který používám celoročně, protože je rozjasňující, ale zároveň na pleti hodně lehký :)
  LITTLETHINGSFOREM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přes den určitě svěží, to se shodneme, ale na večer, kdy člověk jde třeba někam sednout do společnosti je to ideálka :)
   Burjois makeup zatím neznám :)

   Vymazat
 4. Telové produkty od VS sú na leto priam stvorené, milujem tie vône, akurát by mohli mať lepšiu výdrž :)

  Petra z FRENCHSTYLE | Sleduj ma aj na Instagrame

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tyhle mají výdrž famózní, opravdu je cítím celý den a jsou hodně silné :)

   Vymazat
 5. CC krém jsem měla a za mě byl teda nic moc.
  Vítejte u Mišky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně akorát nevyhovuje světlá barva. :) Ale jinak mi připadá za tu cenu ok, už jsem měla několik levnějších :)

   Vymazat
 6. Řasenka vypadá opravdu perfektně! :)

  OdpovědětVymazat