neděle 30. října 2016

Halloweenská "dýně" tak trochu jinak/ HALLOWEEN DIY

Ačkoliv je víkend téměř za námi a většina z nás byla už na Halloweenské párty, Halloween je teprve před námi. Proto jsem se rozhodla právě o volnějším víkendu (moc volnej nebyl:-D) vytvořit svoji tématickou dekoraci. 
Každým rokem jezdíme o dušičkách na jih Moravy, kde mám část své rodiny a každým rokem si pravidelně odvážíme dýni či dvě na vydlabání. Bohužel tento rok to nevyšlo a dýně bude až po, pokud ještě bude... Proto jsem se rozhodla vytvořit si něco na styl dýně, ale z ovoce.
Již minulý rok jsem to zkoušela z pomeranče a celkem se to povedlo, tentokrát jsem měla grep. Mamka totiž usoudila, že grep je větší a lepší a svíčka se do něj lépe vejde. No nevím jestli je to mnou a nebo druhem ovoce, ale s pomerančem to bylo o mnohem lehčí, lépe šel vydlabat a méně tekl, navíc grep mi nechutná! I přes velkou dřinu se můj [helouvínek] povedl a já jsem ráda, že aspoň s ním můžu svátek oslavit. 
PS. postup a konečný výsledek uvidíte nejlíp ve vlogu.:) 

Hi today I want show you my Halloween decoration from grapefruit. Because I have not pumpkin I decide to try decoration from fruit. Proceeding you can see in my vlog. 


VLOG: 

Slavíte Halloweena? Máte Halloweenskou dekoraci? A dýni? Líbí se vám můj nápad?
Do you celebrate Halloween? Do you have decorations for Halloween? Do you like my idea for this DIY? :)

17 komentářů:

 1. S grepem by mě to nenapadlo, ale proč ne? Vypadá to taky skvěle. Já mám dýni ještě na stole nevyřezanou a budu ji vyřezávat zítra. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Se máš, mít dýni, tak už mi leží na stole. dnes jsem chtěla dodatečně si koupit, ale bohužel to nevyšlo, tak aspoň ten grep :) Děkuji moc za komentář.

   Vymazat
 2. Haha, Halloweenský grep. To mě pobavilo. Já letos dělala svoji první dyni a hrozně mě to chytlo :) Dala jsem ji jméno Isac :D
  ...Instantní krása...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jsem ráda, že jse mtě pobavila :-D. Isac? Dobrý jméno pro dýni:D, to mě ani nenapadlo dát své jméno.

   Vymazat
 3. Vůbec by mě nenapadlo vytvořit si takovouhle mini dýni z pomeranče nebo grepu.. Děkuju moc za tip, příští rok se do toho pustím :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není za co:) mně to právě už napadlo vloni, ale až po Halloweenu, tak jsem si to pro tento rok zopakovala :)

   Vymazat
 4. Jéjko to je zlate! :) Pekný článok :)
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 5. Super nápad, to musím vyskúšať :)

  OdpovědětVymazat
 6. Haha tak to je dost vtipný nápad! My měli klasiku - 4 dýně před barákem, ale z grepu? Proč ne! :)

  Secrets of M

  OdpovědětVymazat