čtvrtek 19. dubna 2018

Ze života studenta - konečně outfit!/ Student life and outfit

Od úterý mám volno, asi první volno za celý tento semestr. KONEČNĚ! Vytoužené volno a to úžasné počasí. Dokonalost! Nechci se chlubit, ale užívám si naplno, jo sice každý den napíšu pár řádků k bakalářce, ale u toho stíhám točit videa, odepisovat na emaily, být aktivní na sociálních sítích a zároveň i v reálném životě.

From thursday I have free time, it is my first free time for this semester. FINALLY! I needed this and this amazing weather. It is perfect. I enjoy this time. I write a few sentences to my bachelor thesis, I make videos for my Youtube channel, I write email. I am active on social network and in real life.
jacket: second hand Gnesis - Basler, top: no name, pants: Pepco, shoes: Rieker, handbag: Primark, ball: postovnezdarma.cz,  watches: Zaful, sunglasses: no name
Posilka mě neminula, i když jsem voleček, který si natáhl stehýnka a při pár krocích navíc se sotva hejbne, je to fajn, ten pocit po fitku :) Občas... 
A neminulo mě ani kafíčkování a setkávání s kámoškami. Miluji ty holčičí dýchánky u dobré kávy v pěkné kavárně/ vinárně. 

I was in gym and my legs hurt because I stretched my muscle a few weeks ago . But it were fine feelings after gym.
I was in café with my friends. I love girly meeting with coffee.

U toho všeho jsem stihla vytáhnout stativ a nafotit fotky s novým outfitem a novým bledě modrým sáčkem, které jsem ulovila v Genesis. V poslední době se mé nákupy točí kolem našeho města a internetu a převážně levnějších kousků, navíc v second handu mají vždy originální kousky za super ceny a alespoň se věci nehromadí a posílají dál, tento systém je super, ne?  
Bohužel člověk musí hledat, ne vždy se podaří ulovit, moje sáčko společně s dalšími kousky jsem si koupila až při třetí, či čtvrté návštěvě. Vše uvidíte již brzy v novinkách na youtube/ blogu. Těšte se. 

I also take a photos with new outfit in new blue jacket from Genessis. In last time I buy things only in our city or from websides. I buy many cheaper things from second hand, in second hand you can find original clothes and things do not accumulate and people send them to second hand, it is good system, is not? 
But when you need some things you have not buy this things in second hand. I bought this jacket when I visited Genesis at third time. And I also bought more pieces,  you can watch them in my next video.

3 komentáře:

 1. Outfit se ti povedl, sluší ti to :)
  Miska blog

  OdpovědětVymazat
 2. Máme to podobně.. :) bakalářka, do toho cvičení, do toho práce a spousta dalších věcí. :)
  RIGHT HERE RIGHT NOW

  OdpovědětVymazat
 3. To bleděmodré sako je nádherné, skvěle jsi ulovila. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat