neděle 18. dubna 2021

BŘEZEN / MARCH/ MÄRZ 2021

Hezké pondělí. Jaký jste měli víkend? Já jsem ráda, že už je za námi a konečně začne lehké uvolňování, už mi v jisté míře chybí normální život. Nicméně dnes bych vám chtěla napsat pár slov o mém měsíci v tvrdém lockdownu. 

Cestování zakázáno, mimo okres zakázáno, obchody zavřené, venku se střídalo počasí jako na běžícím páse, já bez zaměstnání, doma... s přáteli vídat se zakázáno, s rodinou také. I přesto, že bylo zážitků daleko méně, březen utekl jako voda. Navázala jsem spolupráci s několika firmami, za což jsem moc ráda. Hodně jsem cvičila, vařila, pekla a začala se rozvíjet více v sociální sféře. Byla jsem na přehradě na bruslích a také na kole (ale foto můžete vidět spíše na mém instagramu). A hnula jsem si s krkem, takže jsem měla pobíhání po doktorech. Také proběhlo několik návštěv "restaurací a kaváren", ale už je moc nefotím. 

Have a nice Monday. How was your weekend? I'm glad he's behind us and finally the slight release begins, I already lack a normal life to a certain extent. However, today I would like to write you a few words about my month in a hard lockdown.

Travel forbidden, outside the district forbidden, shops closed, the weather alternated outside, me without a job, at home ... seeing with friends forbidden, with family too. But March ran away like water. I have established cooperation with several companies, for which I am very happy. I did a lot of sport, cooked, backed and started to develop more in the social sphere. I was on the dam on inline skates and also on a bike (but you can see more photos on my instagram). And I had problems with my neck, so I started visit  the doctors. There were also several visits to "restaurants and cafes", but I don't take much pictures of food and drinks.

Hab einen schönen Montag. Wie war dein Wochenende? Ich bin froh, dass er hinter uns ist und endlich beginnt die leichte Befreiung, mir fehlt bis zu einem gewissen Grad schon ein normales Leben. Heute möchte ich Ihnen jedoch ein paar Worte über meinen Monat in einem harten Lockdown schreiben.

Reisen verboten, außerhalb des Bezirks verboten, Geschäfte geschlossen, das Wetter draußen gewechselt, ich ohne Arbeit, zu Hause ... mit Freunden verboten, auch mit der Familie. Aber der März lief weg wie Wasser. Ich habe eine Zusammenarbeit mit mehreren Unternehmen aufgebaut, über die ich mich sehr freue. Ich habe viel Sport gemacht, gekocht, unterstützt und mich im sozialen Bereich weiterentwickelt. Ich war auf Inlineskates und auch auf einem Fahrrad auf dem Damm (aber Sie können mehr Fotos auf meinem Instagram sehen). Und ich hatte Probleme mit meinem Nacken, also fing ich an, die Ärzte aufzusuchen. Es gab auch mehrere Besuche in "Restaurants und Cafés", aber ich mache nicht viele Fotos von Essen und Getränken. 


6 komentářů:

 1. Vidím, že březen jsi měla dost pestrý... takový smutnější, ale i veselý :). Snad už je krk v pořádku :).

  OdpovědětSmazat
 2. Loved seeing your march in photos!

  www.fashionradi.com

  OdpovědětSmazat
 3. It looks like you had a nice month, even with the lockdown! Thanks for sharing the photos :)

  Hope that you had a great weekend!

  Away From The Blue

  OdpovědětSmazat
 4. Hi Honey!
  Beautyfull photos :) Great post!
  Kisses from Poland!

  OdpovědětSmazat
 5. Já tvrdý lockdown prožila ve své pozitivní karanténě, takže mě to ani tolik nemrzlo :D :D Letos jsem už také byla poprvé na bruslích a bylo to boží!

  WantBeFitM

  OdpovědětSmazat
 6. I přes lockdown jsi měla nabitý měsíc. Snad se už s kamarády uvidíme :(...
  Leník

  OdpovědětSmazat