pátek 4. února 2022

Přibliž se k jaru/ Approaching spring/ Der Frühling naht

Také se nemůžete dočkat prvních jarních dnů, teplejšího pohlazení slunečních paprsků, květin a více rozzářených dnů? Každoročně v zimě pociťuji v lednu určitou ponorku, cítím, že zimy bylo už dost a toužím po voňavém březnovém, dubnovém a květnovém počasí. 

Are you also looking forward to the first days of spring, warmer caresses of the sun's rays, flowers and more bright days? Every year in winter I feel a bad feelings in January, I feel that winter has been enough and I long for the fragrant weather in March, April and May. 

Freuen Sie sich auch auf die ersten Frühlingstage, wärmere Liebkosungen der Sonnenstrahlen, Blumen und strahlendere Tage? Jedes Jahr im Winter habe ich im Januar ein ungutes Gefühl, ich habe das Gefühl, der Winter hat gereicht und ich sehne mich nach dem duftenden Wetter im März, April und Mai.

 Vloni jsem jaro přivolávala jaro pomoci květinových dekorací a nádherných plakátů od POSTERSTORE.CZ. Kdo mě už nějakou chvíli sleduje, zajisté ví, že jejich foto obrazy jsou mým parťákem už více jak rok a neustále je obměňuji. Nemohu se doslova nabažit dokonalých realistických fotografií v nádherném rozlišení a krásných barev. Teď nepřeháním, to je fakt. 

Last spring, I called spring with the help of flower decorations and beautiful paintings from POSTERSTORE.CZ. Anyone who has been watching me for a while now knows that their photo paintings have been my  company for more than a year and I am constantly changing them. I can't literally get enough of perfect realistic photos in beautiful resolution and beautiful colors. I'm not exaggerating now, that's a fact. 

Letzten Frühling habe ich den Frühling mit Hilfe von Blumendekorationen und wunderschönen Gemälden von POSTERSTORE.CZ eingeläutet. Wer mich schon länger beobachtet, weiß, dass seine Fotomalereien seit über einem Jahr meine Begleitung sind und ich sie ständig verändere. Ich kann buchstäblich nicht genug von perfekten realistischen Fotos in schöner Auflösung und schönen Farben bekommen. Ich übertreibe jetzt nicht, das ist eine Tatsache.

Při poslední objednávce jsem sáhla  po rozkvetlém levandulovém poli ze sekce příroda, která mě vtáhne směrem k Jižné Moravě, nebo slavného Provence, kde jsem nikdy nebyla. Strávila jsem Den v Paříži, zatoulala jsem New Yorku a nekonečného květinového snu. 

Protože jsme s přítelem letěli do Pisy, rozhodla jsem si udělat památku  i na ní pomoci  šikmé věži ze sekce Mapy a města. Při pohledu na ní si vždy vybavím to, jak jsme u ní společně stáli. 

At the last order, I reached for a blooming lavender field from the nature section, which draws me towards South Moravia, or the famous Provence, where I have never been. I wander with pictures to Paris, New York and an endless flower dream.

Because myboyfriend and I flew to Pisa, I decided to make a memory of her with the help of a picture of the Leaning Tower, and when I look at her I always remember how we stood together under it.

 Bei der letzten Bestellung besuchte ich ein blühendes Lavendelfeld aus den Themen Natur, was mich nach Südmähren oder in die berühmte Provence zieht, wo ich noch nie war. Ich reise mit Bildern nach Paris, New York und in den endlosen Blumentraum.

Weil mein Freund und ich nach Pisa geflogen sind, habe ich beschlossen, mich mit einem Bild des Schiefen Turms an sie zu erinnern, und wenn ich sie ansehe, erinnere ich mich immer, darunter gestanden zu haben.

Vždy když objednávám z Posterstore, ráda sdílím mou radost z obrazů s ostatními a ráda obdarovávám své blízké. Tentokrát kromě sestry jsem objednala i nádherného koně pro mamku a milovaný New York pro tátu. 

Pokud ještě stránku neznáte, moc doporučuji. Rychlé jednání, objednávka přijde včas a vysoká kvalita. :) 

When I order from Posterstore, I like to share my joy of painting with others and I like to give gifts to my loved ones. This time, in addition to my sister, I also ordered a beautiful horse for my mother and my beloved New York for my father.

If you don't already know the site, I highly recommend it. Fast negotiations, order arrives on time and with high quality. :)

Wenn ich bei Posterstore bestelle, teile ich gerne meine Freude an der Malerei mit anderen und ich mache gerne Geschenken an meine Lieben. Diesmal habe ich neben meiner Schwester auch ein wunderschönes Pferd für meine Mutter und meinen geliebten New York für meinen Vater bestellt.

Falls Sie die Seite noch nicht kennen, kann ich sie nur wärmstens empfehlen. Schnelle Verhandlungen, Bestellung kommt pünktlich und in hoher Qualität. :)

 


Nyný mám pro vás speciání osobní kód  SMTBK40, který platí až do 11. 02. Jedná se o slevu 40% na všechny plakáty (neplatí pro kategorii Kolekce umělců a nelze kombinovat s jinou slevou)

5 komentářů:

 1. Krásné motivy sis vybrala :) Vždycky je pro mě těžké, vybrat si jen těch pár, které si nakonec objednám, ten výběr mají neskutečný :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 2. I am also looking forward to the first days of spring...

  OdpovědětVymazat
 3. Úžasné motivy, ta růže a Eiffelovka nemají chybu! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Já mám Posterstore taky hrozně ráda, takže chápu! Vybrala sis moc hezké motivy!

  OdpovědětVymazat