pátek 19. ledna 2018

Pluj loďko, pluj!/ sails boat

Předevčírem mi přišel dlouho očekávaný balíček se svícínkem z postovnezdarma.cz. Svícen jsem původně vybírala pro moji mamku, protože se nám skvěle hodil k mořské výzdobě v koupelně. Nicméně po otevření balíčku a zjištění, že se svícen parádně vejde do mé nové knihovny/ poličky  bylo rozhodnuto jinak. A teď tam hezky vyniká. 
Jak už bylo naznačeno, svíce je v mořském stylu, má na sobě síť a mušličky a lodičku. Bohužel lodička se asi po cestě uvolnila a tak jsem ji musela tafkou ještě přidělat, ale nevadí.. nic nejde vidět a vše je tak, jak má být. U svícnu si chválím jeho lehkost a poklop nad svící, díky čemuž ho můžu mít zapálený i v poličce aniž bych měla nad svícnem ohořené černé a škaredé kolo. 

Two days ago I got packet with candlestick from postovnezdarma.cz. Candlestick I have choosen for my mum, but when I saw it I decided that I give it to my new shelve. Candlestick is in sea style, it has grid, clams and  boat. I am enjoy with hatch, because I can give it to my shelve without black circle on shelve.
Svícen naleznete na stránkách celkem ve 4 variantách a stojí kolem 169 korun. Přidávám info ze stránky:
Candlestick you can find on webside is in 4 variant and the price is for 169 czech crown.  

 • Materiál: bižuterní kov
 • Barva: jako na obrázku
 • Rozměry: 65 x 140 mm
 • Obsah balení: 1 kus


Líbí se vám svícen? / Do you like this candlestick? 

5 komentářů:

 1. Taky ho mám, ale v jiném provedení a jak jsou na něm nalepené ty ozdoby, tak jsem to měla celé upatlané od lepidla. Jinak vypadá moc hezky. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 2. Všetko vyzerá nádherne :) Takýto morský štýl je naozaj krásny

  FRENCHSTYLE

  OdpovědětVymazat
 3. Svícen je krásný, hned, jak jsem ho uviděla, mě v myšlenkách přenesl někam k moři :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 4. Tak to je úžasné! Mimo to máš krásný blog - beru odběr ♥

  OdpovědětVymazat