čtvrtek 16. června 2022

ZDRAVÉ NÁKUPY/ HEALTHY SHOPPING/ GESUND EINKAUFEN 1/22

Je pátek večer, sedím u televize a snažím se vám sepsat několik novinek. Už dlouho jsem nenapsala článek o zdravé stravě. Ano má postava se změnila a nejsem na to úplně hrdá. S novou práci a novým životem plným lásky a spousty zážitků vypouštím cvičení a zdravou stravu z denní rutiny a stává se z toho pouhé občas... Nicméně i přesto jsem několikrát za poslední měsíce nakoupila zdravější stravu v Aktinu, ale i v jiných prodejnách. Výhodou v Brně je vše na dosah a kamenné výdejny. 

Abych doplnila zásoby bílkovin v těle koupila jsem oblíbené proteiny. Cena je šílená, ale s kefírem/ mlékem chutná jak milkshake a na poměr cukr/ bílkoviny vychází asi nejlépe na Aktinu. Dnes vám ukážu jen jeden z nich - jahodový. Dále jsem koupila nízkokalorické sirupy. Nejlepší je toffee, který chutná jak slaný karamel. Je lahodný! Dále jsem koupila sypaný brusinkový čaj, L-Carnitin vitamíny a proteinové palačky od Nutrendu.

It's Friday night, I'm sitting in front of the TV trying to write you some news. I haven't written an article about a healthy diet in a long time. Yes, my character has changed and I'm not completely proud of it. With a new job and a new life full of love and lots of experiences, I release exercise and a healthy diet from my daily routine and it only happens occasionally ... Nevertheless, I have bought healthier food in Aktin, but also in other stores, several times in recent months. The advantage in Brno is everything within reach and stone dispensaries.

To replenish the protein stores in my body, I bought my favorite proteins. The price is crazy, but with kefir / milk it tastes like a milkshake and the sugar / protein ratio is probably best on actin. Today I will show you only one of them - strawberry. I also bought low-calorie syrups. The best is toffee, which tastes like salty caramel. It's delicious!I also bought loose cranberry tea, L-Carnitine vitamins and protein pancakes from Nutrend.

Es ist Freitagabend, ich sitze vor dem Fernseher und versuche, Ihnen Neuigkeiten zu schreiben. Ich habe schon lange keinen Artikel mehr über gesunde Ernährung geschrieben. Ja, mein Charakter hat sich verändert und ich bin nicht ganz stolz darauf. Mit einem neuen Job und einem neuen Leben voller Liebe und vielen Erfahrungen entferne ich Bewegung und gesunde Ernährung aus meinem Alltag und es kommt nur gelegentlich vor ... Trotzdem habe ich in Aktin, aber auch in anderen Geschäften, gesündere Lebensmittel gekauft , mehrmals in den letzten Monaten. Der Vorteil in Brünn ist alles in Reichweite und Steinapotheken.

Um die Proteinspeicher in meinem Körper wieder aufzufüllen, habe ich meine Lieblingsproteine gekauft. Der Preis ist verrückt, aber mit Kefir / Milch schmeckt es wie ein Milchshake und das Zucker / Protein-Verhältnis ist wahrscheinlich am besten auf Aktin. Heute zeige ich Ihnen nur eine davon - Erdbeere. Ich habe auch kalorienarme Sirupe gekauft. Am besten ist Toffee, das nach salzigem Karamell schmeckt. Es ist lecker!
Ich habe auch losen Cranberry-Tee, L-Carnitin-Vitamine und Proteinpfannkuchen von Nutrend gekauft.
V Lidlu jsem našla 100% burákové máslo - ty mám nejraději, bez příchutě a zbytečného cukru navíc. Plus jsem doplnila zásoby ovesných vloček a koupila čekankové sladidlo. 

I found 100% peanut butter in Lidl - I like it the most, without flavor and unnecessary extra sugar. Plus, I replenished my oatmeal stock and bought chicory sweetener.

100% Erdnussbutter habe ich bei Lidl gefunden - gefällt mir am besten, ohne Geschmack und unnötigen Extrazucker. Außerdem füllte ich meinen Haferflockenvorrat auf und kaufte Chicorée-Süßstoff.

A jako poslední věc z Aktinu, která mě překvapila je sušený brusinkový čaj. Na močové cesty a dámské prostředí je ideální. :) 

And the last thing I acted on surprised was dried cranberry tea. It is ideal for the urinary tract and women's environment. :)

Und das Letzte, worauf ich überrascht reagierte, war getrockneter Cranberry-Tee. Es ist ideal für die Harnwege und die Umgebung von Frauen. :) 

Co jste za zajímavé potraviny nakoupily naposledy vy? What interesting food did you buy last time?/ Welche interessanten Lebensmittel hast du letztes Mal gekauft?

3 komentáře:

 1. To burákové máslo jsem viděla na lidlovském letáku a chtěla si ho koupit, ale úplně jsem na to zapomněla, připomněl mi to až tvůj článek. Musím mrknout, jestli ho ještě budou mít. Čekankový sirup používám a je fajn - dávám si ho do kaší a občas jím nahrazuji cukr při pečení.

  Stáňa - http://veverkoviny.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. Z tvojich produktov nemám nič odskušané, ale o čakankovom sirupe som počula vela dobreho, že je velmi chutný a vraj ešte lepší ako javorový. No musím skusit. Čo som si kupila zaujimavé? Ja z jedla najradšej skušam sladkosti - a naposledy som si kupila Oreo remix malina-vanilka a teda fakt boli výborné.

  OdpovědětVymazat
 3. To máslo z Lidlu jsem také ulovila :). Čekankový sirup také využívám :).

  OdpovědětVymazat