sobota 24. července 2021

POSLEDNÍ DNY V BRNĚ 21/ LAST DAYS IN BRNO/ LETZTE TAGE IN BRNO

Že je Brno centrem zážitků jsem věděla už dávno, ale chuť velkoměsta jsem poznala až za poslední měsíce, kdy aktivně hledám v Brně práci v oboru marketing a jezdím na focení, za rodinou, či přáteli. 

I knew  a long time that Brno is the center of experiences, but I only knew the taste of the big city in recent months, when I am actively looking for a job in the field of marketing in Brno and I also go there on photo shoot, to family or to friends. 

Ich wusste schon lange, dass Brünn das Zentrum der Erfahrungen ist, aber den Geschmack der Großstadt kannte ich erst in den letzten Monaten, als ich aktiv nach einem Job im Bereich Marketing in Brünn suche und dort auch zum Fotoshooting gehe , an die Familie oder an Freunde.

 

pátek 23. července 2021

UNIVERZITNÍ KAMPUS/ UNIVERSITY CAMPUS/ HOCHSCHULCAMPUS

Byli jste někdy v Brně v Univezitním kampusu? Já se musím přiznat, že za léta, co do Brna jezdím a co jsem chodila do OC nakupovat, jsem nikdy tyto prostory nenavštívila. To se změnilo díky focení s Bobem. Jsem ráda, že jsem si mohla venkovní areály projít. Jsou tam moc fajn místa na posezení, ze všech stran upraveno, čisto a v teplých dnech příjemný stín. S novým článkem vás nesmím ochudit i o další fotografie. 
 
Have you ever been to Brno in the University Campus? I have to admit that in the years that I went to Brno and that I went to shoppmh center, I never visited these premises. That changed thanks to the photo shoot with Bob. I'm glad I was able to walk around the outdoor areas. There are very nice places to sit, arranged on all sides, clean and on warm days a pleasant shade. With a new article, I must not deprive you of other photos. 
 
Waren Sie schon einmal in Brünn auf dem Universitätscampus? Ich muss zugeben, dass ich in den Jahren, in denen ich nach Brünn und ins Einkaufszentrum ging, diese Räumlichkeiten nie besucht habe. Das hat sich dank des Fotoshootings mit Bob geändert. Ich bin froh, dass ich in den Außenbereichen herumlaufen konnte. Es gibt sehr schöne Sitzgelegenheiten, nach allen Seiten angeordnet, sauber und an warmen Tagen einen angenehmen Schatten. Bei einem neuen Artikel darf ich euch andere Fotos nicht vorenthalten.středa 21. července 2021

Svěží a krásná/ Fresh and beautiful/ Frisch und schön ELNINO


Chystáte se na letní dovolenou, na večerní drinčík  v baru, či romantickou procházku? Chcete vypadat krásně, neplácat na sebe tuny makeupu a přeci jen dodat pokožce a líčení šmrnc? Pak dnešní článek bude ideálním tipem pro vás. Protože právě dnes vám chci představit několik žhavých kosmetických kousků, které jsem si na léto oblíbila. 

Are you going on a summer vacation, an evening drink in a bar, or a romantic walk? Do you want to look beautiful, not apply tons of makeup and still add and still be sexy or chic? Then today's article will be the perfect tip for you. Because today I want to introduce you to some hot cosmetic pieces that I liked for the summer. 

Machen Sie einen Sommerurlaub, einen abendlichen Drink in einer Bar oder einen romantischen Spaziergang? Willst du schön aussehen, nicht tonnenweise Make-up auftragen und trotzdem sexy oder schick sein? Dann ist der heutige Artikel der perfekte Tipp für Sie. Denn heute möchte ich euch ein paar heiße Kosmetikstücke vorstellen, die mir für den Sommer gefallen haben.